Časté otázky

Jak objednám sváču?

1) Registrujte se.

2) Vložte kredit na Váš účet.

3) Přidejte svačouna (můžete více).

4) Pro každého svačouna pak můžete v kalendáři objednat svačinu na každý den nebo jen některé dny.

Kde si mohou děti svačinu vyzvednout?

Důležité je správné zadání výdejního místa v profilu Vašich strávníků. Na tomto místě si bude moci žák na své jméno vyzvednout o první přestávce v 8.45 svou sváču.

1. ZŠ bývalá kantýna od 8.45

2. ZŠ u hlavního vchodu od 8.45

5. ZŠ u velkých šaten od 8.45

Gymnázium Klášterec nad Ohří hlavní vchod od 7.45

Gymnázium Kadaň od 9.40

osobní vyzvednutí na provozovně Boženy Němcové 71 od 7.30 (po domluvě dříve)

 

Kdy nejpozději mohu objednat sváču?

Denní i stálou nabídku lze objdenávat den předem do 12hodin, tzn. například na středu můžete objednat nejpozději v úterý do 11:59. (Na pondělí pak v pátek do 12.00)

Kdy nejpozději mohu svačinu zrušit?

Denní i stálou nabídku lze rušit den předem do 18:00 hodin. Pokud nestihnete svačinu zrušit, dejte vědět kamarádovi, aby si ji vyzvedl za vás na  jméno Vašeho svačouna.

 

Mohu objednat více svačinek denně?

Ano, můžete kombinovat různé svačinky a objednat i svačinu na odpoledne. Vše si pak svačoun vyzvedne najednou na výdejním místě, připravíme mu balíček.

Kde se svačinky vyrábí?

Svačinky připravujeme z čerstvých potravin v naší provozovně v Kadani na náměstí, každý den v brzkých ranních hodinách.

Jaký je rozdíl mezi velkými a malými svačinkami?

Malé svačiny jsou určeny pro žáky nižšího stupně, velké pak pro starší děti nebo velké jedlíky. Svačinky malé/velké jsou nutričně vyvážené a obsahují tak doporučenou dávku přijaté energie pro menší/větší děti. Můžete objednávky kombinovat, pokud třeba dětem něco sami přidáte nebo naopak měly například velmi vydatnou snídani. 

Jak hodně dopředu mohu svačinu objednat? 

Kalendář doplňujeme na následující měsíc dopředu vždy ke konci každého měsíce, v některých případech musíme zvažovat dostupnost surovin (sezónnost), proto si nemůžeme dovolit delší období.

Co když si dítě zapomene svačinu vyzvednout?

V některých školách je možnost ponechat svačinu v termoboxu na výdejním místě nejpozději do přestávky následující. Pokud bude v našich silách, pak mu ji doručíme před koncem přestávky do třídy, ale nezaručujeme to. Každopádně Vás o nevyzvednutých svačinkách budeme večer informovat prostřednictvím e-mailu v ten samý den večer.

Dítě chodí do jiné školy, je možné objednat svačinu i jinam?

Pokud se svačinky osvědčí, chceme určitě oslovovat i jiné školy. Budeme rádi, když nám v tom pomůžete, nebo dáte typ. Všichni ředitelé škol v Kadani byli doposud obeznámeni se svačinami minimálně již dvěma e-maily.

 

Pokud máte další dotazy, neváhejte náskontaktovat.